Volám sa Dagi, som mama na plný úväzok.

Ako určite všetci rodičia, aj my chceme pre naše deti to najlepšie. A tak sa stalo, že nám to s tými topánkami začalo nejako vŕtať v hlave. Ako môže nožička rásť, správne sa vyvýjať a prirodzene silnieť, keď jej v tom obuv v podstate bráni?
Vŕtalo dovtedy, až sme objavili barefoot obuv. Sami vidíme rozdiel a naše deti aj samé uprednosťnujú topánočky, ktoré sú ľahké, dosť priestranné a neobmedzujú ich v najrôznejších neplechách.
Veľmi dobre poznám nákupy “naslepo” cez internet, “budú dobré, nebudú, bude tá farba ako na fotke”? Preto som tu pre Vás, aby som vám pomohla, poradila.  Všetky maminy, tatovia, babky aj tety, ktorí si chcú topánočku ohmatať, pozrieť a hlavne vyskúšať svojmu malému pokladu, sú vítaní.

Chceme ponúkať nami overenú kvalitu. Topánočky, ktorým veríme, ktoré obúvame našim deťom. Možno výber značiek nie je u nás veľký, ale zvažujeme starostlivo, vyberáme kvalitnú obuv s príbehom. To niečo malé navyše čo robí topánočky jedinečnými.
Rozbiehame sa pomaly, ale máme veľké plány. Veríme, že naplníme naše sny a Vaše očakávania a pôjdeme touto niekedy mäkkučkou a niekedy kamienkovou cestičkou spolu.

Dagi